Created: 11 Наурыз 2024

Нурулина Жанар Елеубевна

аға оқытушы, техникалық ғылымының магистрі

8-775-130-21-08

Кәсіби тәжірибе:

32 жыл педагогикалық өтілі, 1992-2007ж. – №12 лицей.А. Иманова, арнайы пәндерінің 1-ші санатты оқытушысы.

2009- 2021ж. – Халықаралық цифрлық технологиялар, сәулет және құқық колледжіндегі арнайы техникалық пәндерінің 1-ші санатты оқытушысы.

2021- қазіргі уақытқа дейін - Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінде "Жалпы техникалық пәндер" кафедрасының аға оқытушысы

Ғылыми дәрежесі, ғылыми мектебі:

«Құрылыс инженерия» техникалық ғылымының магистрі (педагогикалық бағытта) Жангір хан атындағы БҚАТУ,2021ж

Ғылыми қызығушылықтары:

Зертханалық шеберханаларда құрылыс материалдары мен құрамдарын зерттеу

Ғылыми тағылымдамалар:

2021 ж КАЗ ГАСА Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы,Алматы қаласы

Біліктілікті арттыру:

Республикалық Daryn.online білім беру платформасының ұйымдастыруымен өткізілген ұстаздарға арналған 80 сағаттық "Оқытуда заманауи әдіс- тәсілдерді пайдалану арқылы білім сапасын арттыру" курсы

Жарияланымдар (таңдаулылар):

1.2019 жылы Алматы қаласында 500 данадан, "Бастау" баспасынан басылып шыққан және Қазақстан Республикасы бойынша таратылған бірлескен авторлық кітаптар шығарылды: Тәжікбаева З. К., Нұрулина ж. е. - "Сылақ жұмыстарының технологиясы"; Нурулина Ж.Е., Тәжікбаева З. К. - "Тас қалаудың технологиясы"

2.Нурулина Ж.Е.., Кабылова А. Р. «Құрылыс өндірісін басқару» мамандығы бойынша оқитын жоғары оқу орындарының студенттеріне арналған, Орал, 2021ж.

Ғылыми еңбектер: мақалалар (таңдалған):

1. Жаздық бидайдың жаңа сорты красноуральская УДК: 633.11.631.52 г. Г.Х. Шектыбаева, В.Б.Лиманская, Ж.Е.. Нурулина, О. Б. Тюлепбергенова. А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ҒӨО 65 жылдығына арналған халықаралық ғылыми-практикалық конференция 2021 жылғы 18 қараша. Шортанды 2021.

2. Ғылыми негізделген ауыспалы егістер жер-кадастрлық процестің құрылымы ретінде. Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университеті, Орал қ. - Шектібаева г.Х., Лиманская В. Б., Нурилина ж. е., Тюлепбергенова О. Б. УДК: 631.452.

3. Экологиялық сортты сынаудағы ноқаттың өнімділігі мен шаруашылық-пайдалы белгілері: Г. Х. Шектыбаева, В. Б. Лиманская, А.К.Бабашева, Ж.Е.Нурулина, О. Б. Тюлепбергенова . УДК 635.6:631.52:578:581.19:577.17. Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университеті (ҚазИТУ).