Created: 16 Қыркүйек 2021

ТП кафедрасының меңгерушісі

Умбетов Болат Хабиболлаұлы

«Техникалық пәндер» кафедрасының меңгерушісі, техника ғылымдарының кандидаты, профессор.

1978  Орал қаласы  Батыс Қазақстан ауылшаруашылық  институтының механика факультеті

1978-1982 Орал қаласы  Батыс Қазақстан ауылшаруашылық  институтының машина –трактор паркінің жөндеу – пайдалану кафедрасында көмекші оқытушы.

1982-1986  Ленинград  ауылшаруашылық  институтының жөндеу кафедрасында  аспирант

1986-1994  Орал қаласы  Батыс Қазақстан ауылшаруашылық  институтының МТП пайдалану және жол қозғалысын ұйымдастыру кафедрасында көмекші оқытушы

1991 Ленинград  агротехникалық  университетінде К-05.20.03 мамандырылған кеңестің машиналарды жөндеу, пайдалану және қайта қалпына келтіру техника ғылымдары мамандығы бойынша ғылыми атақты алу үшін диссертация қорғады.

1994  «Механикаландыру  және  электрлендіру» мамандығы бойынша ҚР БҒМ білім және ғылым саласында аттестациялау және бақылау комитетінде доцент ғылыми атағы берілді.

1994-2001 Батыс Қазақстан аграрлық техникалық университетінің МТП  пайдалану және жол қозғалысын ұйымдастыру кафедрасында доцент.

2001-2002 Жәңгір хан атындағы  Батыс – Қазақстан аграрлық техникалық университетінің «Мұнай және газ» кафедрасында доцент болып қызмет атқарды.

2002- 2006 Жәңгір хан атындағы  агротехникалық университетінің Мұнайгаз құрылыстарын жобалау кафедрасында доцент болып қызмет атқарды.

2007-2013 Батыс Қазақстан  инженерлік –технологиялық университетінің «Мұнайгаз және салалық технологиялар» кафедрасында доцент болып қызмет атқарды.

2014-2015 Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінде Қоршаған ортаның қаупсіздігі зертханасының меңгерушісі болып қызмет атқарды.

2016 -   Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінің техникалық пәндер кафедрасында профессор, кафедра меңгерушісі  болып қызмет атқарады.