Создано: 12 января 2022

Жеке пікір

ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев өз сөзінде білім саласына қатысты өзекті мәселелерді атап өтті. Мұғалімдер тапшылығы бар аудандар үшін қолдау шараларының тиісті пакетімен еліміздің өңірлеріне үздік педагогтарды тарту жөніндегі бағдарламаны әзірлеу тапсырылды.

Жоғары білім беруге келетін болсақ, білім беру сапасын арттыру және сапалы білім беруге қолжетімділікті арттыру сөзсіз басымдық болып табылатыны атап өтілді. Болашақта техникалық білім беруді дамытуға баса назар аударылатыны атап өтілді, бұл біздің жоғары оқу орнымыздың алдына да белгілі бір міндеттер қояды және біздің университеттердің қызметін еңбек нарығында сұранысқа ие етеді.
Президенттің біздің егемендігімізді, бейбітшілік пен әл-ауқатымызды сақтау үшін халқымыздың бірлігі мен бірлігі қажеттілігі туралы айтқан сөзін қолдағым келеді.
Қ.Тоқаевтың әр сөзінен өз халқының жағдайы, болашағына деген жан тебірентер, жүрегінен туындаған уайымы мен қамқорлығы байқалды. Ол көрсеткен жолдар біздің білім ордамыз үшін немесе әр адам үшін қағида болып, осы жолмен дұрыс еңбек етсек, бізді жарқын болашақ күтіп тұр дегім келеді.
Жаңа Қазақстанды бірге құрайық!

Қазақстан инновациялық және телекомуникациялық жүйелер университеті,тәрбие және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі проректоры Хамзин З.Ұ.