Түсіндірме жұмысы

«Экология және тіршілік қауіпсізідігі» кафедрасы қоршаған орта мен тірі ағза арасындағы өзара қатынасты реттеуге, қоршаған ортаны қорғауға жас ұрпақты тәрбиелейтін эколог мамандарын - 5В060800- «Экология»; түрлі мекемелерде қауіпсіздік техникасын қамтамасыз етіп, жұмысшыларға құрылыс немесе басқа да жұмыстарын жасауға рұқсат беретін техника қауіпсіздігінің инженерін - 5В073100 «Тіршілік қауіпсіздік негіздері және қоршаған ортаны қорғау»; стандарттау, метролог және сапа бойынша инжинер технолог - 5В073200 «Стандарттау, метрология және сертификаттау» мамандарын даярлайды.

Президенттің мақаласын талқылау

«Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған мазмұнды мақалада азаттықтың отызыншы жылына аяқ басқан мемлекеттің өткен жолы сараланады. Президент қазақстандықтарды төл тарихқа тереңірек үңілу арқылы, бүгінгі бейбіт күннің қадірін білуге үндейді. Тәуелсіздік жылдарында қол жеткізген табыс пен жетістіктің ешқайсысы жеңіл жолмен келмегенін айтып, әр азаматты бірлік сақшысы болуға шақырады. Бүгін ҚазИИТУ ғылыми-білім кешенінде осы тақырып аясында кездесу ұйымдастырылды. Жиын онлайн режімде өткізіліп, білім ордасының оқытушы-профессорлық құрамы мен студенттері, барлығы 200-ге жуық адам қатысты.

Поздравляем с получением ученой степени!

Уважаемая Анархан Райымовна!

Сердечно поздравляем Вас с успешной защитой диссертации на соискание учёной степени Доктора PhD по специальности «Юриспруденция»! Желаем успешного воплощения всех творческих и научных замыслов, вдохновения в профессиональном росте и больших достижении в научных трудах! Пусть основой дальнейшего развития и плодотворной профессиональной деятельности будет только крепкое здоровье и успех, вдохновенная мысль, поддержка родных и коллег!

Мемлекеттік емтихан

Бүгін, 4.01.2020ж. "Қазақстанның Қазіргі заман тарихы" пәнінен мемлекеттік емтихан өтуде. Емтиханға техникалық, жалпы техникалық, экономика және менеджмент мамандықтарының барлық 1 курс студенттері қатысуда. Емтихан онлайн форматта Zoom бағдарламасымен өтуде

Сыртқы аудит

Республикалық жоғары техникалық колледжі 2020 жылғы 22 желтоқсанындағы №119 «Сапа менеджменті сәйкестігін растау бойынша жұмыс өткізу туралы келісімшартқа» сәйкес ағымдағы жылдың 29-30 желтоқсаны күні «TeamExpertSM» ЖШС аудит бойынша тобының жетекшісі Г.В.Шкокованың қатысуымен тікелей ZOOM – онлайн форматында Нұр-Сұлтан қаласынан  колледждің сапа менеджменті жүйесі талаптарына сәйкестігін анықтау үшін сыртқы аудит тексерісі өтті.