Создано: 01 марта 2021

Қайырымдылық - жалпы адамзаттық құндылық

Қайырымдылық - жалпы адамзаттық құндылық. Бүгінде мұны көпшілік түсінеді және қайырымдылық көмек көрсетуге дайын. Бірақ  қайырымдылық іс шараларын қолдау  және өткізу тек материалдық көмек қана емес, мұқтаж  жандарға  адамның жылуы мен қамқорлығын беру болып табылады.

Қазақстан Инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінің «Құқықтану» кафедрасының профессорлық -оқытушылары мен студенттері алғыс айту күнініне орай 2021 жылдың 1 наурызында «Жақсылық жасауға асығыңыз» қайырымдылық акциясын өткізді. ПОҚ мен студенттер бірігіп мұқтаж, көп балалы отбасы  (7 баласы бар ) Бүркітов Ержан мен Манарға азық-түлік және дәрі –дәрмек көмек көрсетілді. Себебі, көпбалалы отбасының 1 баласы Саттарова Хабиби бүйрек жеткіліксіздігі диагнозымен бала күнінен мүгедек.

Біз студенттерге материалдық  құндылықтарды ғана емес, сонымен қатар тағдырдың еркімен айырылған адамдарға қуаныш, үміт және күлкі сыйлай алатынымызды жеткізуге тырыстық.

Өткізген қайырымдылық акциясы студенттер мен ересектерге үлгі болады деп үміттенеміз.

Благотворительность - универсальная общечеловеческая ценность.

Сегодня это понимают многие и охотно готовы оказать благотворительную помощь. Но поддержка и проведение благотворительных мероприятий заключается не только в материальной помощи, а в том, чтобы подарить нуждающимся человеческое тепло и заботу.

Так, коллектив преподавателей и студентов кафедры «Юриспруденция» 1 марта 2021 года  провели  благотворительную акция «Спеши делать добро», в ходе которой студенты совместно с ППС собрали для нуждающейся, многодетной семьи (в семье 7 детей) Буркитовых Ержана и Манар продукты питания и  лекарства для ребенка-инвалида  Саттарову Хабиби с диагнозом - почечная недостаточность.

Акция направлена на преодоление стереотипов студентов в отношении благотворительности, вовлечение их в благотворительную деятельность. Мы рассказываем ребятам, какой должна быть эффективная помощь, и пытаемся донести до них, что оказывая помощь, мы можем подарить не просто материальные ценности, но и радость, надежду и улыбку на лице тем, кто волей судьбы ее лишен. Пусть благотворительная акция, проведенная студентами и преподавателями кафедры будет примером для других студентов и взрослых.

image image