Создано: 19 ноября 2021

Разъяснены нормы нового Административного процедурно-процессуального кодекса РК

16 қараша күні Қазақстанның инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінің Батыс Қазақстан облыстық сотымен өзара ынтымақтастық және серіктестік туралы меморандумы аясында университетіміздің "Құқықтану" мамандығының 2 және 3 курс және Халықаралық цифрлық технологиялар, сәулет және құқық колледжінің "Құқықтану" мамандығының 3 курс студенттеріне БҚО ​мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы Шынар Шайдиева Қазақстан Республикасының жаңа әкімшілік рәсімдік-процессуалдық кодексінің нормаларына түсіндірме жасап, дәріс өткізді. Дәріс барысында судья әкімшілік рәсімдер мен сот процесінің жаңа принциптерін түсіндіріп, ҚР ӘРПК ерекшеліктеріне назар аударды. Шара соңы студенттермен сұрақ-жауап, пікір алмасуға ұласып, дәріс тыңдаушыларының қызығушылықтары туды.

Шара қонағына университет пен колледж басшылығы және ұжымы атынан алғыс айтамыз.

В рамках меморандума о сотрудничесте, заключенным с Западно-Казахстанским Областным судом  в целях разъяснения норм нового Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан, судьей СМАС ЗКО Шынаргуль Шайдиевой проведена лекция для студентов 2 и 3 курсов по специальности «Юриспруденция» Казахстанского университета инновационных и телекоммуникационных систем и Международного колледжа цифровых технологий, архитектуры и права. В ходе мероприятия судьей разъяснены новые принципы административных процедур, отличительные особенности кодекса, обращено внимание на новеллы АППК в свете других законов.

IMG-20211116-WA0018

IMG-20211116-WA0014