Created: 10 Ақпан 2019
1967

Кафедраның оқу-әдістемелік жұмыстары

Кафедраның оқу процесі және оқу – әдістемелік жұмыстары факультеттің дамуының перспективті жоспарына, факультет кеңесінің жоспарына, ЖОО ішілік нормативті құжаттардың жиынтығына сай жасалады. Кафедраның барлық оқытылатын пәндері бойынша тұрпатты оқу бағдарламалары, қазақ, орыс тілдерінде пәндердің оқу – әдістемелік кешендері бар.

Оқу процесінің сапасын бақылауаралық және ағымды аттестация, яғни аралықбақылау, бақылау жұмыс нәтижелері, зертханалық жұмыстарды уақытылы қорғау, білім алушылардың сабаққақ атысуын бақылау өткен кезде жүзеге асады.

Оқу-әдістемелік жұмыс кезінде оқытушылар кафедраның «Білім алушылардың құзыреттіліктерін дамытуда инновациялық технология құрал ретінде қолдану» тақырыбын жетілтіреді және дамытады.