Created: 10 Қазан 2019

«JastarSinergiiasy» форумы Оралда

Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университетінің базасында «JastarSinergiiasy» республикалық жастар  форумына   іріктеу жүргізу мақсатында  Орал қаласы бойынша  04.10.2019  күні  өңірлік IT жобалардың  таныстырылымы өткізілді.

Форумда түрлі жобалар  тыңдалды, атап  айтсақ: кассалық аппараттар  үшін «Round UP» қайырылымдылық жүйесі, «Smart tables» үстелі,баларға  арналған қауіпсіз бағдарламалар, «Роботталған жер асты парковкасы», «Цифрлық оқыту курсы», «GPON байланыс  жүйесі бойынша 5G байланыс жүйесін дамыту» және  т.б.

«Техникалық пәндер» кафедрасы бойынша  5 жоба ұсынылды.

Жобаның  аты

Қатысушылар

Лауазымы

Блокчейн-технология будущего

Сисенов Азилхан

Студент Вт-241

Подогрев воды и получения энергии для дачных домов  г.Уральска с  использованием альтернативных источников энергии

Дусталиева  С.М.

Аға оқытушы

GPON байланыс  жүйесі бойынша 5G байланыс жүйесін дамыту

Беккалиев А.Е.

оқытушы

Қалалық бағдаршамды IoT-технологиясы арқылы басқару

Алманов А.Д.

Студент АУ-342

Цифрлық сауаттылық курсы

Тажқұран А.Е.

Аға оқытушы

Жалпы жобаны ұйымдастыру  3 кезеңнен  тұрады.Алғашқы 2  кезеңі  өңірлік деңгейде өткізіліп, жолдама  алған  қатысушы  Республикалық форумға жіберіледі.

www.jastarsinergiiasyt.kz онлайын платформасында  оқыту курстарын  оқып танысуға болады.

{gallery}00/1{/gallery}